Volné pracovní místo  SERVISNÍ TECHNIK RAKOUSKO - BAZÉNY A ZASTŘEŠENÍ

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Jsme česká firma s dlouhou tradicí vyrábějící polypropylenové a nerezové bazény a bazénové zastřešení již od roku 1994.

Hledáme šikovného kolegu do týmu na pozici servisního/montážního technika bazénů a zastřešení pro rakouskou pobočku v Purkersdorfu (AT).

Náplň práce:
Montážní a servisní činnost bazénů a zastřešení

Požadujeme

Znalost německého (popř. anglického) jazyka
Vyhláška 50 výhodou
Manuální zručnost a technické myšlení
Řidičský průkaz sk. B
Časová flexibilita, spolehlivost, samostatnost, odpovědnost
Ochota se vzdělávat v oboru

Nabízíme

Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
Odpovídající platové ohodnocení a ubytování
Zaškolení

Jiná sdělení

Místo výkonu práce: Purkersdorf (AT)
Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

Máte zájem o nabídku SERVISNÍ TECHNIK RAKOUSKO - BAZÉNY A ZASTŘEŠENÍ?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Martin Lukáš z DIAMANT UNIPOOL s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku SERVISNÍ TECHNIK RAKOUSKO - BAZÉNY A ZASTŘEŠENÍ

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.